Naturlig vægdekoration til afslappede soveværelser og hyggelige drømme
Dette bogstav lavet af fint mahognitræ bringer ikke kun humor til dit soveværelse, men også en varm, hjemlig fornemmelse. "Late riser" - et charmerende ord for alle dem, der kan lide at hengive sig til sød lediggang i sengen. Den elegante kursivskrift kombineret med den naturlige træstruktur gør denne vægdekoration til et ægte blikfang med personlighed.
Den er fremstillet af mahognitræ af høj kvalitet og imponerer med sin karakteristiske rødbrune farve og fint strukturerede overflade. Hvert bogstav fortæller sin egen lille historie takket være de individuelle årer - ideelt til folk, der sætter pris på naturlige materialer og elsker detaljer.
De dekorative bogstaver er designet som ét sammenhængende ord, hvilket gør det særligt nemt at sætte dem fast. Uanset om du bruger dobbeltklæbende tape, små søm eller monteringspuder, kan det fastgøres hurtigt og nemt. På den måde bliver bogstaverne en livlig del af dit soveværelse uden nogen større indsats.
Denne vægtypografi passer perfekt over sengen, på døren eller på en fri vægoverflade og bringer en tungen-i-kinden-hygge til dine fire vægge. Som gave til passionerede sovetryner, som en kærlig tilføjelse til soveværelsesdesignet eller bare som et humoristisk statement: Denne Trækunst gør ordet "late riser" til et charmerende indretningsobjekt med stil, naturlighed og sjæl.
Trækunsten fås i følgende størrelser:
Størrelse 1: 40x10 cm
Størrelse 2: 55x14 cm
Størrelse 3: 75x19 cm
Størrelse 4: 90x23 cm
Kunstform
Typografi og tekster, 3D
Produkttype
Dekoration af træ, Dekorationsbogstaver